Kreditvurdering af Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl
Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl
er aktiv inden for branchen Detailhandel via hjemmeshopping efter specialiseret katalog.
Virksomheden blev grundlagt 2019.
Deres hovedkontor er beliggende på Traktorzystki 13/4.
Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl har CVR-nummer 853 252 062 00015.
Se en udførlig kreditrapport af Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl
Adresse:
Traktorzystki 13/4
Startdato:
2019
SIRET:
853 252 062 00015
SIREN:
853 252 062
Safe Number:
FR30554184
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Foreign Business Not Registered With Rcs (Business And Companies Register)
Branche:
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl inden for dens branche.
Vil du vide mere om Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Vil du vide mere om Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Ejerandel | Ejertype | Værdi | % af ejerandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
2020
|
||
|
2021
|
||
|
2011
|
||
|
2018
|
||
|
2015
|
||
|
2013
|
||
|
2007
|
||
|
2018
|
||
|
2020
|
||
|
2021
|
||
|
2016
|
||
|
2019
|
||
|
2015
|
||
|
2020
|
||
|
2013
|
||
|
2010
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl's hovedkontor?
Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl's headquarters is located at Traktorzystki 13/4.
Hvilket år blev Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl grundlagt?
Wnm Group Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Srl blev indarbejdet i 2019.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance