Kreditvurdering af Auxpapers GmbH
Auxpapers GmbH
er aktiv inden for branchen Konsulentvirksomhed inden for virksomhed og anden ledelse.
Virksomheden blev grundlagt 2016.
Deres hovedkontor er beliggende på Rheinstraße 79 in 65474 Bischofsheim.
Auxpapers GmbH har CVR-nummer HRB 95256 beim Amtsgericht 64293 Darmstadt.
Se en udførlig kreditrapport af Auxpapers GmbH gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
Auxpapers GmbH
Adresse:
Rheinstraße 79 in 65474 Bischofsheim
Startdato:
2016
CVR-nummer:
HRB 95256 beim Amtsgericht 64293 Darmstadt
Safe Number:
DE20568192
VAT:
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
7022, Konsulentvirksomhed inden for virksomhed og anden ledelse
Kreditværdighed:
Aktivt handlende
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser Auxpapers GmbH ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere Auxpapers GmbH inden for dens branche.
Vil du vide mere om Auxpapers GmbH?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2024)
Vil du vide mere om Auxpapers GmbH?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for Auxpapers GmbH
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Ejerandel | Ejertype | Værdi | % af ejerandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
1999
|
||
|
1984
|
||
|
1994
|
||
|
1993
|
||
|
1979
|
||
|
2000
|
||
|
2001
|
||
|
1989
|
||
|
1996
|
||
|
2001
|
||
|
1973
|
||
|
1995
|
||
|
2001
|
||
|
1962
|
||
|
1984
|
||
|
2004
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Auxpapers GmbH's hovedkontor?
Auxpapers GmbH's headquarters is located at Rheinstraße 79 in 65474 Bischofsheim.
Hvad er Auxpapers GmbH's branche?
Auxpapers GmbH er i branchen for Konsulentvirksomhed inden for virksomhed og anden ledelse.
Hvad er Auxpapers GmbH's hjemmeside?
Auxpapers GmbH's hjemmeside er https://www.auxpapers.de.
Hvilket år blev Auxpapers GmbH grundlagt?
Auxpapers GmbH blev indarbejdet i 2016.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance