Kreditvurdering af Eler Limited
Eler Limited
er aktiv inden for branchen Ikke-specialiseret engroshandel.
Virksomheden blev grundlagt 2019.
Deres hovedkontor er beliggende på Unit 2 Squires Gate Lane Blackpool FY4.
Eler Limited har CVR-nummer 11890254.
Se en udførlig kreditrapport af Eler Limited gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
Eler Limited
Adresse:
Unit 2 Squires Gate Lane Blackpool FY4
Startdato:
2019
Safenummer:
11890254
Safe Number:
UK17350358
VAT:
GBGB512816116
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
46900, Ikke-specialiseret engroshandel
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser Eler Limited ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Sammenligning af gennemsnitlig kreditscore i branchen
Sammenligning af gennemsnitligt kreditmax i branchen
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere Eler Limited inden for dens branche.
Vil du vide mere om Eler Limited?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2025)
Vil du vide mere om Eler Limited?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for Eler Limited
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Ejerandel | Ejertype | Værdi | % af ejerandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
1892
|
||
|
1899
|
||
|
1910
|
||
|
1915
|
||
|
1924
|
||
|
1919
|
||
|
1933
|
||
|
1923
|
||
|
1913
|
||
|
1925
|
||
|
1930
|
||
|
1930
|
||
|
1921
|
||
|
1933
|
||
|
1924
|
||
|
1936
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Eler Limited's hovedkontor?
Eler Limited's headquarters is located at Unit 2 Squires Gate Lane Blackpool FY4.
Hvad er Eler Limited's branche?
Eler Limited er i branchen for Ikke-specialiseret engroshandel.
Hvilket år blev Eler Limited grundlagt?
Eler Limited blev indarbejdet i 2019.
What is Eler Limited's VAT number?
Eler Limited's VAT number is GBGB512816116.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance