Kreditvurdering af Giussani Abrasivi S.r.l.
Giussani Abrasivi S.r.l.
er aktiv inden for branchen Wholesale of other chemical products.
Virksomheden blev grundlagt 1977.
Deres hovedkontor er beliggende på Via Reali 1 Paderno Dugnano Lombardia 20037.
Giussani Abrasivi S.r.l. har safenummer IT02699313.
Se en udførlig kreditrapport af Giussani Abrasivi S.r.l. gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
Giussani Abrasivi S.r.l.
Adresse:
Via Reali 1 Paderno Dugnano Lombardia 20037
Startdato:
1977
Company Number:
IT02699313
VAT:
00762040962
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser Giussani Abrasivi S.r.l. ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Likviditetsgrad
3
Overskud før skat
2,327,116 EUR
Aktuel gældskvote
000.000.000
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere Giussani Abrasivi S.r.l. inden for dens branche.
Vil du vide mere om Giussani Abrasivi S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2024)
Vil du vide mere om Giussani Abrasivi S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for Giussani Abrasivi S.r.l.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Ejerandel | Ejertype | Værdi | % af ejerandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
2010
|
||
|
1996
|
||
|
2003
|
||
|
1985
|
||
|
1991
|
||
|
1995
|
||
|
1990
|
||
|
2008
|
||
|
1952
|
||
|
1979
|
||
|
2014
|
||
|
1980
|
||
|
1989
|
||
|
2008
|
||
|
2003
|
||
|
2000
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Giussani Abrasivi S.r.l.'s hovedkontor?
Giussani Abrasivi S.r.l.'s headquarters is located at Via Reali 1 Paderno Dugnano Lombardia 20037.
Hvad er Giussani Abrasivi S.r.l.'s hjemmeside?
Giussani Abrasivi S.r.l.'s hjemmeside er https://giussaniabrasivi.it/.
Hvilket år blev Giussani Abrasivi S.r.l. grundlagt?
Giussani Abrasivi S.r.l. blev indarbejdet i 1977.
What is Giussani Abrasivi S.r.l.'s VAT number?
Giussani Abrasivi S.r.l.'s VAT number is 00762040962.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance