Kreditvurdering af Idrogeneral Zamer S.r.l.
Idrogeneral Zamer S.r.l.
er aktiv inden for branchen Plumbing, heat and air-conditioning installation.
Virksomheden blev grundlagt 1989.
Deres hovedkontor er beliggende på Via Borsellino 21/23 Concesio Lombardia 25062.
Idrogeneral Zamer S.r.l. har safenummer IT02000384.
Se en udførlig kreditrapport af Idrogeneral Zamer S.r.l. gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
Idrogeneral Zamer S.r.l.
Adresse:
Via Borsellino 21/23 Concesio Lombardia 25062
Startdato:
1989
Company Number:
IT02000384
VAT:
01976190981
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser Idrogeneral Zamer S.r.l. ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Likviditetsgrad
3
Overskud før skat
430,668 EUR
Aktuel gældskvote
000.000.000
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere Idrogeneral Zamer S.r.l. inden for dens branche.
Vil du vide mere om Idrogeneral Zamer S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2024)
Vil du vide mere om Idrogeneral Zamer S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for Idrogeneral Zamer S.r.l.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
1998
|
||
|
1985
|
||
|
1996
|
||
|
1985
|
||
|
1977
|
||
|
1988
|
||
|
2003
|
||
|
1967
|
||
|
1972
|
||
|
1997
|
||
|
2012
|
||
|
2005
|
||
|
2001
|
||
|
1985
|
||
|
2004
|
||
|
2004
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Idrogeneral Zamer S.r.l.'s hovedkontor?
Idrogeneral Zamer S.r.l.'s headquarters is located at Via Borsellino 21/23 Concesio Lombardia 25062.
Hvilket år blev Idrogeneral Zamer S.r.l. grundlagt?
Idrogeneral Zamer S.r.l. blev indarbejdet i 1989.
What is Idrogeneral Zamer S.r.l.'s VAT number?
Idrogeneral Zamer S.r.l.'s VAT number is 01976190981.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance