Kreditvurdering af La Ponte Marmi S.r.l.
La Ponte Marmi S.r.l.
er aktiv inden for branchen Cutting and processing of stone and marble.
Virksomheden blev grundlagt 1966.
Deres hovedkontor er beliggende på Via Ponte Snc Loc. Romagnano Grezzana Veneto 37023.
La Ponte Marmi S.r.l. har safenummer IT04332523.
Se en udførlig kreditrapport af La Ponte Marmi S.r.l. gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
La Ponte Marmi S.r.l.
Adresse:
Via Ponte Snc Loc. Romagnano Grezzana Veneto 37023
Startdato:
1966
Company Number:
IT04332523
VAT:
00323790238
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser La Ponte Marmi S.r.l. ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Likviditetsgrad
1
Overskud før skat
133,207 EUR
Aktuel gældskvote
2
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere La Ponte Marmi S.r.l. inden for dens branche.
Vil du vide mere om La Ponte Marmi S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2024)
Vil du vide mere om La Ponte Marmi S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for La Ponte Marmi S.r.l.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Ejerandel | Ejertype | Værdi | % af ejerandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
2000
|
||
|
1977
|
||
|
2005
|
||
|
2012
|
||
|
1987
|
||
|
1994
|
||
|
1983
|
||
|
2002
|
||
|
1963
|
||
|
1967
|
||
|
2005
|
||
|
2002
|
||
|
1987
|
||
|
2007
|
||
|
2001
|
||
|
1999
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er La Ponte Marmi S.r.l.'s hovedkontor?
La Ponte Marmi S.r.l.'s headquarters is located at Via Ponte Snc Loc. Romagnano Grezzana Veneto 37023.
Hvad er La Ponte Marmi S.r.l.'s hjemmeside?
La Ponte Marmi S.r.l.'s hjemmeside er http://www.laponte.it/.
Hvilket år blev La Ponte Marmi S.r.l. grundlagt?
La Ponte Marmi S.r.l. blev indarbejdet i 1966.
What is La Ponte Marmi S.r.l.'s VAT number?
La Ponte Marmi S.r.l.'s VAT number is 00323790238.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance