Kreditvurdering af New Service S.r.l.
New Service S.r.l.
er aktiv inden for branchen Machining of metals.
Virksomheden blev grundlagt 1999.
Deres hovedkontor er beliggende på Via Virgilio 1 Gorlago Lombardia 24060.
New Service S.r.l. har safenummer IT01899226.
Se en udførlig kreditrapport af New Service S.r.l. gratis.
Gratis kreditrapport
Detaljer
Virksomhedens navn:
New Service S.r.l.
Adresse:
Via Virgilio 1 Gorlago Lombardia 24060
Startdato:
1999
Company Number:
IT01899226
VAT:
02724140161
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisionskommentar:
Ændring i bestyrelsen:
Virksomhedsform:
Aktieselskab/Anpartsselskab
Branche:
Kreditværdighed:
Betalingsanalyse:
Kreditscore:
Kreditmax:
Antal ansatte:
Benchmark for branchen
Hvordan ser New Service S.r.l. ud sammenlignet med gennemsnittet inden for sin branche.
Likviditetsgrad
2
Overskud før skat
10,007 EUR
Aktuel gældskvote
000.000.000
Flere oplysninger om score
De vigtigste kreditmålinger, der er beskrevet ovenfor, genereres ved at vurdere New Service S.r.l. inden for dens branche.
Vil du vide mere om New Service S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Finansielle data
Seneste registreringer (2024)
Vil du vide mere om New Service S.r.l.?
Få informationer om kreditscore, kreditmax, ledelse, ejerstruktur, årsregnskaber og nøgletal.
Bestyrelse og ejere
Nuværende bestyrelse
hid
Firmaunderskrivere
hid
Bestyrelseshistorik
hid
Ejerforhold
hid
Få mere information om repræsentanterne for New Service S.r.l.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Øvrige engagementer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltrædelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Kreditscore | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Virksomhed | ||
|---|---|---|
|
1999
|
||
|
2002
|
||
|
2006
|
||
|
1988
|
||
|
1991
|
||
|
2001
|
||
|
2005
|
||
|
1999
|
||
|
2002
|
||
|
1999
|
||
|
2001
|
||
|
1989
|
||
|
1991
|
||
|
2011
|
||
|
1969
|
||
|
1998
|
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er New Service S.r.l.'s hovedkontor?
New Service S.r.l.'s headquarters is located at Via Virgilio 1 Gorlago Lombardia 24060.
Hvilket år blev New Service S.r.l. grundlagt?
New Service S.r.l. blev indarbejdet i 1999.
What is New Service S.r.l.'s VAT number?
New Service S.r.l.'s VAT number is 02724140161.
Ønsker I at sammenligne jer med en anden virksomhed?
Kreditvurdering i udlandet
Opnå større sikkerhed ved handel med udlandet.
Kreditvurdering i udlandet
KYC & AML Compliance
Effektive baggrundstjek for kundekendskab og hvidvaskning.
KYC & AML Compliance