Kreditupplysning A. Menarini Diagnostics Limited
A. Menarini Diagnostics Limited
är verksamt inom branschen Partihandel med farmaceutiska varor.
Företaget grundades 1987.
Deras huvudkontor ligger på 405 Wharfedale Road Winnersh Wokingham RG41.
A. Menarini Diagnostics Limited har organisationsnummer 2120375.
Få en fullständig kreditupplysning på A. Menarini Diagnostics Limited – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
A. Menarini Diagnostics Limited
Adress:
405 Wharfedale Road Winnersh Wokingham RG41
Grundades:
1987
Safenummer:
2120375
Safenummer:
UK01784796
Momsregistrering:
GBGB452526456
Telefon:
01189444100
Bolagsform:
Aktiebolag
Bransch:
46460, Partihandel med farmaceutiska varor
Kreditvärdighet:
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar A. Menarini Diagnostics Limited i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Genomsnittlig rating för denna bransch
Genomsnittlig kreditlimit för denna bransch
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra A. Menarini Diagnostics Limited med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på A. Menarini Diagnostics Limited?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-07-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Senaste bokslut (2024)
Vill du veta mer om A. Menarini Diagnostics Limited?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för A. Menarini Diagnostics Limited.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1895
|
||
|
1908
|
||
|
1916
|
||
|
1913
|
||
|
1940
|
||
|
1950
|
||
|
1950
|
||
|
1955
|
||
|
1996
|
||
|
2000
|
||
|
1995
|
||
|
2004
|
||
|
1964
|
||
|
2022
|
||
|
1998
|
||
|
2020
|
Vanliga frågor och svar
Vart har A. Menarini Diagnostics Limited sitt huvudkontor?
A. Menarini Diagnostics Limited's huvudkontor ligger på 405 Wharfedale Road Winnersh Wokingham RG41.
Vilken bransch verkar A. Menarini Diagnostics Limited inom?
A. Menarini Diagnostics Limited är ett företag inom branschen Partihandel med farmaceutiska varor.
Vad har A. Menarini Diagnostics Limited för telefonnummer?
A. Menarini Diagnostics Limited's telefonnummer är 01189444100.
Vad har A. Menarini Diagnostics Limited för hemsida?
A. Menarini Diagnostics Limited's hemsida är www.menarinidiag.co.uk.
Vilket år registrerades A. Menarini Diagnostics Limited?
A. Menarini Diagnostics Limited registrerades 1987.
What is A. Menarini Diagnostics Limited's VAT number?
A. Menarini Diagnostics Limited's VAT number is GBGB452526456.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance