Kreditupplysning Adewaard Holding B.V.
Adewaard Holding B.V.
är verksamt inom branschen Management consulting.
Företaget grundades 2007.
Deras huvudkontor ligger på Kreekweg 5, 3286 LV, Klaaswaal.
Adewaard Holding B.V. har organisationsnummer 24407372.
Få en fullständig kreditupplysning på Adewaard Holding B.V. – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Adewaard Holding B.V.
Adress:
Kreekweg 5, 3286 LV, Klaaswaal
Grundades:
2007
KVK Number:
24407372
Safenummer:
NL01310581
Momsregistrering:
NL817436091B01
Telefon:
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Aktiebolag
Bransch:
70200, Management consulting
Kreditvärdighet:
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Adewaard Holding B.V. i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Adewaard Holding B.V. med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Adewaard Holding B.V.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Vill du veta mer om Adewaard Holding B.V.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Adewaard Holding B.V..
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
2008
|
||
|
1918
|
||
|
1918
|
||
|
1939
|
||
|
1941
|
||
|
1942
|
||
|
1987
|
||
|
1915
|
||
|
1916
|
||
|
1918
|
||
|
1919
|
||
|
1988
|
||
|
1989
|
||
|
1938
|
||
|
1935
|
||
|
1939
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Adewaard Holding B.V. sitt huvudkontor?
Adewaard Holding B.V.'s huvudkontor ligger på Kreekweg 5, 3286 LV, Klaaswaal.
Vilken bransch verkar Adewaard Holding B.V. inom?
Adewaard Holding B.V. är ett företag inom branschen Management consulting.
Vilket år registrerades Adewaard Holding B.V.?
Adewaard Holding B.V. registrerades 2007.
What is Adewaard Holding B.V.'s VAT number?
Adewaard Holding B.V.'s VAT number is NL817436091B01.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance