Kreditupplysning Bakx Holding B.V.
Bakx Holding B.V.
är verksamt inom branschen Activities of holding companies.
Företaget grundades 2018.
Deras huvudkontor ligger på Rechtzaad 15, 4703 RC, Roosendaal.
Bakx Holding B.V. har organisationsnummer 71617779.
Få en fullständig kreditupplysning på Bakx Holding B.V. – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Bakx Holding B.V.
Adress:
Rechtzaad 15, 4703 RC, Roosendaal
Grundades:
2018
KVK Number:
71617779
Safenummer:
NL04806497
Telefon:
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Aktiebolag
Bransch:
64210, Activities of holding companies
Kreditvärdighet:
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Bakx Holding B.V. i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Bakx Holding B.V. med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Bakx Holding B.V.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Vill du veta mer om Bakx Holding B.V.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Bakx Holding B.V..
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1750
|
||
|
1985
|
||
|
1989
|
||
|
1995
|
||
|
1984
|
||
|
1877
|
||
|
1909
|
||
|
1984
|
||
|
1915
|
||
|
1987
|
||
|
1932
|
||
|
1995
|
||
|
1982
|
||
|
1990
|
||
|
1969
|
||
|
1977
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Bakx Holding B.V. sitt huvudkontor?
Bakx Holding B.V.'s huvudkontor ligger på Rechtzaad 15, 4703 RC, Roosendaal.
Vilken bransch verkar Bakx Holding B.V. inom?
Bakx Holding B.V. är ett företag inom branschen Activities of holding companies.
Vilket år registrerades Bakx Holding B.V.?
Bakx Holding B.V. registrerades 2018.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance