Kreditupplysning Brix Level Up ApS
Brix Level Up ApS
är verksamt inom branschen Retail sale of games and toys.
Företaget grundades 2021.
Deras huvudkontor ligger på Svejbæk Søvej 30 Sejs-Svejbæk, 8600 Silkeborg.
Brix Level Up ApS har organisationsnummer 42075299.
Få en fullständig kreditupplysning på Brix Level Up ApS – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Brix Level Up ApS
Adress:
Svejbæk Søvej 30 Sejs-Svejbæk, 8600 Silkeborg
Grundades:
2021
CVR-nummer:
42075299
Telefon:
20942456
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Bolagsform:
Aktiebolag
Bransch:
Kreditvärdighet:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Brix Level Up ApS i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Brix Level Up ApS med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Brix Level Up ApS?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Nyckeltal
Omsättning
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Summa tillgångar
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Summa anläggningstillgångar
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-09-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Senaste bokslut (2025)
Vill du veta mer om Brix Level Up ApS?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Brix Level Up ApS.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
| Företag | ||
|---|---|---|
|
2012
|
||
|
1998
|
||
|
2018
|
||
|
2007
|
||
|
2010
|
||
|
1999
|
||
|
2018
|
||
|
2002
|
||
|
2018
|
||
|
2016
|
||
|
2014
|
||
|
2017
|
||
|
2008
|
||
|
2021
|
||
|
2025
|
||
|
2020
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Brix Level Up ApS sitt huvudkontor?
Brix Level Up ApS's huvudkontor ligger på Svejbæk Søvej 30 Sejs-Svejbæk, 8600 Silkeborg.
Vad har Brix Level Up ApS för telefonnummer?
Brix Level Up ApS's telefonnummer är 20942456.
Vilket år registrerades Brix Level Up ApS?
Brix Level Up ApS registrerades 2021.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance