Kreditupplysning Huber Luf GmbH
Huber Luf GmbH
är verksamt inom branschen Odling av andra icke-fleråriga grödor .c..
Företaget grundades 2022.
Deras huvudkontor ligger på Markt Schwabener Straße 9 in 85464 Finsing.
Huber Luf GmbH har organisationsnummer HRB 278466 beim Amtsgericht 80333 München.
Få en fullständig kreditupplysning på Huber Luf GmbH – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Huber Luf GmbH
Adress:
Markt Schwabener Straße 9 in 85464 Finsing
Grundades:
2022
Organisationsnummer:
HRB 278466 beim Amtsgericht 80333 München
Safenummer:
DE31450978
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Aktiebolag
Bransch:
01199, Odling av andra icke-fleråriga grödor .c.
Kreditvärdighet:
Bedriver aktiv handel
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Huber Luf GmbH i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Huber Luf GmbH med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Huber Luf GmbH?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Senaste bokslut (2024)
Vill du veta mer om Huber Luf GmbH?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Huber Luf GmbH.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1985
|
||
|
1991
|
||
|
1991
|
||
|
2022
|
||
|
2017
|
||
|
1990
|
||
|
2006
|
||
|
2005
|
||
|
1991
|
||
|
1991
|
||
|
1994
|
||
|
1991
|
||
|
2001
|
||
|
1991
|
||
|
1991
|
||
|
1991
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Huber Luf GmbH sitt huvudkontor?
Huber Luf GmbH's huvudkontor ligger på Markt Schwabener Straße 9 in 85464 Finsing.
Vilken bransch verkar Huber Luf GmbH inom?
Huber Luf GmbH är ett företag inom branschen Odling av andra icke-fleråriga grödor .c..
Vilket år registrerades Huber Luf GmbH?
Huber Luf GmbH registrerades 2022.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance