Kreditupplysning L'ecole Maternelle Saint-Pierre
L'ecole Maternelle Saint-Pierre
är verksamt inom branschen Katolska förskolor.
Företaget grundades 1983.
Deras huvudkontor ligger på Place D'isières 1 7822 Ath.
L'ecole Maternelle Saint-Pierre har organisationsnummer 0424.932.551.
Få en fullständig kreditupplysning på L'ecole Maternelle Saint-Pierre – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
L'ecole Maternelle Saint-Pierre
Adress:
Place D'isières 1 7822 Ath
Grundades:
1983
Företagsnummer:
0424.932.551
Safenummer:
BE00137476
Telefon:
+32 68 84 29 70
Bolagsform:
Ideell förening
Bransch:
Kreditvärdighet:
Branschgenomsnitt
Hur presterar L'ecole Maternelle Saint-Pierre i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra L'ecole Maternelle Saint-Pierre med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på L'ecole Maternelle Saint-Pierre?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-10-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Vill du veta mer om L'ecole Maternelle Saint-Pierre?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för L'ecole Maternelle Saint-Pierre.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Liknande företag
Genomsnittlig kreditlimit för branschen
Prizma
Katolska förskolor
Ecole Saint-Charles De Nodebais
Katolska förskolor
Kleuterschool 'De Zandkorrel'
Katolska förskolor
De Kleine Reus
Katolska förskolor
Intresserad av liknande företag som L'ecole Maternelle Saint-Pierre?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1973
|
||
|
1974
|
||
|
1988
|
||
|
1984
|
||
|
1955
|
||
|
1969
|
||
|
1993
|
||
|
2004
|
||
|
1983
|
||
|
1984
|
Vanliga frågor och svar
Vart har L'ecole Maternelle Saint-Pierre sitt huvudkontor?
L'ecole Maternelle Saint-Pierre's huvudkontor ligger på Place D'isières 1 7822 Ath.
Vad har L'ecole Maternelle Saint-Pierre för telefonnummer?
L'ecole Maternelle Saint-Pierre's telefonnummer är +32 68 84 29 70.
Vilket år registrerades L'ecole Maternelle Saint-Pierre?
L'ecole Maternelle Saint-Pierre registrerades 1983.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance