Kreditupplysning Sci Marine
Sci Marine
är verksamt inom branschen Uthyrning av mark och annan egen egendom.
Företaget grundades 2001.
Deras huvudkontor ligger på 215 Ld Larroque Buzet-Sur-Tarn Occitanie 31660.
Sci Marine har organisationsnummer 437 546 674 00023.
Få en fullständig kreditupplysning på Sci Marine – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Sci Marine
Adress:
215 Ld Larroque Buzet-Sur-Tarn Occitanie 31660
Grundades:
2001
SIRET:
437 546 674 00023
SIREN:
437 546 674
Safenummer:
FR06272985
Momsregistrering:
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Non Trading Estate Agents
Bransch:
Kreditvärdighet:
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Sci Marine i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Sci Marine med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Sci Marine?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Vill du veta mer om Sci Marine?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Sci Marine.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1900
|
||
|
1959
|
||
|
1969
|
||
|
1986
|
||
|
1956
|
||
|
1966
|
||
|
1958
|
||
|
1968
|
||
|
1955
|
||
|
1998
|
||
|
1970
|
||
|
1957
|
||
|
1998
|
||
|
1955
|
||
|
1957
|
||
|
1969
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Sci Marine sitt huvudkontor?
Sci Marine's huvudkontor ligger på 215 Ld Larroque Buzet-Sur-Tarn Occitanie 31660.
Vilket år registrerades Sci Marine?
Sci Marine registrerades 2001.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance