Kreditupplysning Steunfonds De Witte Mol
Steunfonds De Witte Mol
är verksamt inom branschen Andra typer av företagstjänster.
Företaget grundades 1996.
Deras huvudkontor ligger på Galbergen 21 2400 Mol.
Steunfonds De Witte Mol har organisationsnummer 0458.373.696.
Få en fullständig kreditupplysning på Steunfonds De Witte Mol – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Steunfonds De Witte Mol
Adress:
Galbergen 21 2400 Mol
Grundades:
1996
Safenummer:
0458.373.696
Safenummer:
BE00354042
Telefon:
+32 14 34 63 70
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Ideell förening
Kreditvärdighet:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Steunfonds De Witte Mol i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Genomsnittlig rating för denna bransch
Genomsnittlig kreditlimit för denna bransch
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Steunfonds De Witte Mol med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Steunfonds De Witte Mol?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Vill du veta mer om Steunfonds De Witte Mol?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Steunfonds De Witte Mol.
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Liknande företag
Genomsnittlig kreditlimit för branschen
Bureau D'etudes Hospitalières Birch-Lindgren Et Viel Lamare
Andra typer av företagstjänster
Ultra - Plus
Andra typer av företagstjänster
Vlaamse Regionale Voor Stedebouw En Huisvesting Ontwikkeling En Ruimtelijke Ordening
Andra typer av företagstjänster
Delvou, Roeland
Andra typer av företagstjänster
Intresserad av liknande företag som Steunfonds De Witte Mol?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Företag | ||
|---|---|---|
|
1975
|
||
|
2010
|
||
|
1991
|
||
|
1994
|
||
|
2004
|
||
|
2006
|
||
|
1986
|
||
|
2002
|
||
|
1988
|
||
|
1988
|
||
|
1992
|
||
|
2009
|
||
|
1978
|
||
|
1991
|
||
|
1981
|
||
|
2016
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Steunfonds De Witte Mol sitt huvudkontor?
Steunfonds De Witte Mol's huvudkontor ligger på Galbergen 21 2400 Mol.
Vad har Steunfonds De Witte Mol för telefonnummer?
Steunfonds De Witte Mol's telefonnummer är +32 14 34 63 70.
Vilket år registrerades Steunfonds De Witte Mol?
Steunfonds De Witte Mol registrerades 1996.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance