Agri 51 Kredietrapport
Agri 51
opereert binnen de Groothandel (intercompany handel) van landbouwmachines, werktuigen en benodigdheden industrie.
Het werd opgenomen op 1974.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Ld Entre Lls Deux Chaussees Rn 44 Val-De-Vesle Grand Est 51360.
Het ondernemingsnummer voor Agri 51 is 300 475 738 00013,
met safe nummer FR00445221.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Agri 51.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Agri 51
Bedrijfsadres:
Ld Entre Lls Deux Chaussees Rn 44 Val-De-Vesle Grand Est 51360
Datum van oprichting:
1974
SIRET:
300 475 738 00013
SIREN:
300 475 738
Safe Nummer:
FR00445221
BTW:
Telefoonnumer:
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Besloten vennootschap
SIC / NACE:
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Agri 51 zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Agri 51?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Agri 51?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1957
|
||
|
1957
|
||
|
1959
|
||
|
1968
|
||
|
1968
|
||
|
1995
|
||
|
1957
|
||
|
2009
|
||
|
1981
|
||
|
1900
|
||
|
1986
|
||
|
1996
|
||
|
1995
|
||
|
1992
|
||
|
2000
|
||
|
1991
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Agri 51?
Het hoofdkantoor van Agri 51 is gevestigd op Ld Entre Lls Deux Chaussees Rn 44 Val-De-Vesle Grand Est 51360.
In welk jaar werd Agri 51 opgericht?
Agri 51 werd opgericht in 1974.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie