Autoitalia Srl Kredietrapport
Autoitalia Srl
opereert binnen de Retail sale of motor vehicles, motorcycles and related parts and accessories industrie.
Het werd opgenomen op 1989.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Vle Zara 9 Milano Lombardia 20159.
Autoitalia Srl krijgt het safe nummer IT02758762
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Autoitalia Srl.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Autoitalia Srl
Bedrijfsadres:
Vle Zara 9 Milano Lombardia 20159
Datum van oprichting:
1989
Company Number:
IT02758762
BTW:
09882710156
Telefoonnumer:
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Besloten vennootschap
SIC / NACE:
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Autoitalia Srl zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Liquiditeitsratio in de ruime zin
000.000.000
Winst voor belastingen
000.000.000
Huidige schuldratio
000.000.000
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Autoitalia Srl?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Wil je meer weten over Autoitalia Srl?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
Vergelijkbare bedrijven
Liquiditeitsratio in de ruime zin
Winst voor belastingen
Huidige schuldratio
Soc.cooperativa A R.l. Commercio Ambulante Indumenti Usati Aurorain Liquidazione
Retail sale of motor vehicles, motorcycles and related parts and accessories
* S.a.t.i. Societa' Automobili Turismo Industriali S.r.l.
Retail sale of motor vehicles, motorcycles and related parts and accessories
Puglia Camion Societa' A Responsabilita' Limitata
Retail sale of motor vehicles, motorcycles and related parts and accessories
Geïnteresseerd in bedrijven vergelijkbaar met Autoitalia Srl?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1994
|
||
|
1958
|
||
|
1974
|
||
|
1994
|
||
|
1985
|
||
|
1980
|
||
|
1983
|
||
|
2003
|
||
|
1999
|
||
|
1995
|
||
|
1992
|
||
|
1993
|
||
|
1989
|
||
|
1965
|
||
|
1962
|
||
|
1990
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Autoitalia Srl?
Het hoofdkantoor van Autoitalia Srl is gevestigd op Vle Zara 9 Milano Lombardia 20159.
Wat is de website van Autoitalia Srl?
Autoitalia Srl's website is http://www.autoitaliamiani.it/.
In welk jaar werd Autoitalia Srl opgericht?
Autoitalia Srl werd opgericht in 1989.
Wat is het btw-nummer van Autoitalia Srl?
Het BTW-nummer van Autoitalia Srl is :btw.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie