Global China Source Ltd Kredietrapport
Global China Source Ltd
opereert binnen de Agenten die betrokken zijn bij de verkoop van een verscheidenheid aan goederen industrie.
Het werd opgenomen op 2025.
Het hoofdkantoor is gevestigd te 71-75 Shelton Street Covent Garden London WC2H.
Het ondernemingsnummer voor Global China Source Ltd is 16435526,
met safe nummer UK26287241.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Global China Source Ltd.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Global China Source Ltd
Bedrijfsadres:
71-75 Shelton Street Covent Garden London WC2H
Datum van oprichting:
2025
Ondernemingsnummer:
16435526
Safe Nummer:
UK26287241
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
46190, Agenten die betrokken zijn bij de verkoop van een verscheidenheid aan goederen
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Global China Source Ltd zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Vergelijking van de gemiddelde kredietlimiet in de sector
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Global China Source Ltd?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Wil je meer weten over Global China Source Ltd?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1897
|
||
|
1900
|
||
|
1942
|
||
|
1951
|
||
|
1951
|
||
|
2005
|
||
|
2019
|
||
|
2007
|
||
|
1998
|
||
|
2021
|
||
|
2019
|
||
|
2018
|
||
|
2021
|
||
|
2008
|
||
|
2009
|
||
|
2021
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Global China Source Ltd?
Het hoofdkantoor van Global China Source Ltd is gevestigd op 71-75 Shelton Street Covent Garden London WC2H.
Wat is de sector van Global China Source Ltd?
Global China Source Ltd zit in de sector van Agenten die betrokken zijn bij de verkoop van een verscheidenheid aan goederen.
In welk jaar werd Global China Source Ltd opgericht?
Global China Source Ltd werd opgericht in 2025.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie