Gualino Castle S.r.l. Kredietrapport
Gualino Castle S.r.l.
opereert binnen de Buying and selling of own real estate industrie.
Het werd opgenomen op 2015.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Via Leonardo Da Vinci 43 Trezzano Sul Naviglio Lombardia 20090.
Gualino Castle S.r.l. krijgt het safe nummer IT08417738
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Gualino Castle S.r.l..
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Gualino Castle S.r.l.
Bedrijfsadres:
Via Leonardo Da Vinci 43 Trezzano Sul Naviglio Lombardia 20090
Datum van oprichting:
2015
Company Number:
IT08417738
BTW:
09299180969
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Besloten vennootschap
SIC / NACE:
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Gualino Castle S.r.l. zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Liquiditeitsratio in de ruime zin
4
Winst voor belastingen
3.100 EUR
Huidige schuldratio
2
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Gualino Castle S.r.l.?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Gualino Castle S.r.l.?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1993
|
||
|
1982
|
||
|
2002
|
||
|
2001
|
||
|
2001
|
||
|
1993
|
||
|
2009
|
||
|
1994
|
||
|
2008
|
||
|
2003
|
||
|
2004
|
||
|
2012
|
||
|
1972
|
||
|
2010
|
||
|
1993
|
||
|
2002
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Gualino Castle S.r.l.?
Het hoofdkantoor van Gualino Castle S.r.l. is gevestigd op Via Leonardo Da Vinci 43 Trezzano Sul Naviglio Lombardia 20090.
In welk jaar werd Gualino Castle S.r.l. opgericht?
Gualino Castle S.r.l. werd opgericht in 2015.
Wat is het btw-nummer van Gualino Castle S.r.l.?
Het BTW-nummer van Gualino Castle S.r.l. is :btw.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie