Helsekonsult AS Kredietrapport
Helsekonsult AS
opereert binnen de Menselijke gezondheidszorg industrie.
Het werd opgenomen op 2004.
Het hoofdkantoor is gevestigd te C/O Sør-Hedmark Revisjon As, Tommelstads Gate 11, 2212 Kongsvinger.
Het ondernemingsnummer voor Helsekonsult AS is 986 815 090,
met safe nummer NO00845481.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Helsekonsult AS.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Helsekonsult AS
Bedrijfsadres:
C/O Sør-Hedmark Revisjon As, Tommelstads Gate 11, 2212 Kongsvinger
Datum van oprichting:
2004
Organisatienummer:
986 815 090
Telefoonnumer:
62815900
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
86000, Menselijke gezondheidszorg
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Helsekonsult AS zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Helsekonsult AS?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Company Vitals
Turnover
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Total Current Assets
125
KNOK
Total Fixed Assets
1 950
KNOK
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Helsekonsult AS?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1986
|
||
|
1988
|
||
|
1985
|
||
|
2005
|
||
|
2026
|
||
|
1987
|
||
|
1986
|
||
|
1986
|
||
|
1989
|
||
|
2016
|
||
|
1993
|
||
|
1989
|
||
|
1995
|
||
|
1994
|
||
|
1995
|
||
|
1902
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Helsekonsult AS?
Het hoofdkantoor van Helsekonsult AS is gevestigd op C/O Sør-Hedmark Revisjon As, Tommelstads Gate 11, 2212 Kongsvinger.
Wat is de sector van Helsekonsult AS?
Helsekonsult AS zit in de sector van Menselijke gezondheidszorg.
Wat is de telefoonnummer van Helsekonsult AS?
Het telefoonnummer van Helsekonsult AS's is 62815900.
In welk jaar werd Helsekonsult AS opgericht?
Helsekonsult AS werd opgericht in 2004.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie