Hornscheidt GmbH Kredietrapport
Hornscheidt GmbH
opereert binnen de Groothandel in schoeisel industrie.
Het werd opgenomen op 2002.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Kaiserswerther Markt 41 in 40489 Düsseldorf.
Het ondernemingsnummer voor Hornscheidt GmbH is HRB 41891 beim Amtsgericht 40213 Düsseldorf,
met safe nummer DE00718934.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Hornscheidt GmbH.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Hornscheidt GmbH
Bedrijfsadres:
Kaiserswerther Markt 41 in 40489 Düsseldorf
Datum van oprichting:
2002
Organisatienummer:
HRB 41891 beim Amtsgericht 40213 Düsseldorf
Safe Nummer:
DE00718934
Telefoonnumer:
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
46422, Groothandel in schoeisel
Status:
Operationeel
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Hornscheidt GmbH zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Hornscheidt GmbH?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Hornscheidt GmbH?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1993
|
||
|
2001
|
||
|
1995
|
||
|
1861
|
||
|
1992
|
||
|
2022
|
||
|
1980
|
||
|
2016
|
||
|
2021
|
||
|
1889
|
||
|
2002
|
||
|
1991
|
||
|
2004
|
||
|
2005
|
||
|
2004
|
||
|
1968
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Hornscheidt GmbH?
Het hoofdkantoor van Hornscheidt GmbH is gevestigd op Kaiserswerther Markt 41 in 40489 Düsseldorf.
Wat is de sector van Hornscheidt GmbH?
Hornscheidt GmbH zit in de sector van Groothandel in schoeisel.
Wat is de website van Hornscheidt GmbH?
Hornscheidt GmbH's website is www.hornscheidt.net.
In welk jaar werd Hornscheidt GmbH opgericht?
Hornscheidt GmbH werd opgericht in 2002.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie