Imao Belgique Kredietrapport
Imao Belgique
opereert binnen de Groothandel in parfumerieën en cosmetica industrie.
Het werd opgenomen op 2007.
Het hoofdkantoor is gevestigd te / D Rue Du Fond Des Fourches 23 4041 Herstal.
Het ondernemingsnummer voor Imao Belgique is 0888.795.756,
met safe nummer BE01312124.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Imao Belgique.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Imao Belgique
Bedrijfsadres:
/ D Rue Du Fond Des Fourches 23 4041 Herstal
Datum van oprichting:
2007
Ondernemingsnummer:
0888.795.756
Safe Nummer:
BE01312124
BTW:
BE0888795756
Telefoonnumer:
+32 42 24 38 93
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Besloten vennootschap
Status:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Imao Belgique zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Vergelijking van de gemiddelde kredietscore in de sector
Vergelijking van de gemiddelde kredietlimiet in de sector
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Imao Belgique?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Wil je meer weten over Imao Belgique?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1968
|
||
|
1996
|
||
|
1952
|
||
|
1946
|
||
|
2009
|
||
|
1976
|
||
|
2016
|
||
|
2019
|
||
|
2021
|
||
|
2010
|
||
|
2020
|
||
|
2013
|
||
|
2020
|
||
|
2017
|
||
|
2005
|
||
|
1985
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Imao Belgique?
Het hoofdkantoor van Imao Belgique is gevestigd op / D Rue Du Fond Des Fourches 23 4041 Herstal.
Wat is de telefoonnummer van Imao Belgique?
Het telefoonnummer van Imao Belgique's is +32 42 24 38 93.
Wat is de website van Imao Belgique?
Imao Belgique's website is http://www.imao.be.
In welk jaar werd Imao Belgique opgericht?
Imao Belgique werd opgericht in 2007.
Wat is het btw-nummer van Imao Belgique?
Het BTW-nummer van Imao Belgique is :btw.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie