Krakavikje AS Kredietrapport
Krakavikje AS
opereert binnen de Activiteiten van hoofdkantoren; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer industrie.
Het werd opgenomen op 2014.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Fjordavegen 2591, 5776 Nå.
Het ondernemingsnummer voor Krakavikje AS is 913 144 392,
met safe nummer NO01856837.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Krakavikje AS.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Krakavikje AS
Bedrijfsadres:
Fjordavegen 2591, 5776 Nå
Datum van oprichting:
2014
Organisatienummer:
913 144 392
BTW:
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
70000, Activiteiten van hoofdkantoren; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Krakavikje AS zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Krakavikje AS?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Company Vitals
Turnover
724
KNOK
Total Current Assets
162
KNOK
Total Fixed Assets
23 746
KNOK
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Krakavikje AS?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
2004
|
||
|
2001
|
||
|
1971
|
||
|
2004
|
||
|
2004
|
||
|
2004
|
||
|
1965
|
||
|
2004
|
||
|
1991
|
||
|
1989
|
||
|
2004
|
||
|
2005
|
||
|
2005
|
||
|
2005
|
||
|
1988
|
||
|
2003
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Krakavikje AS?
Het hoofdkantoor van Krakavikje AS is gevestigd op Fjordavegen 2591, 5776 Nå.
Wat is de sector van Krakavikje AS?
Krakavikje AS zit in de sector van Activiteiten van hoofdkantoren; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer.
In welk jaar werd Krakavikje AS opgericht?
Krakavikje AS werd opgericht in 2014.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie