Shamrock Rollers Limited Kredietrapport
Shamrock Rollers Limited
opereert binnen de Vervaardiging van hijs- en hefwerktuigen industrie.
Het werd opgenomen op 2001.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Murrough Rahan 679220.
Shamrock Rollers Limited krijgt het safe nummer IE00332010
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Shamrock Rollers Limited.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Shamrock Rollers Limited
Bedrijfsadres:
Murrough Rahan 679220
Datum van oprichting:
2001
Company Number:
IE00332010
BTW:
Risico prognose:
Audit commentaar:
Bestuurderswissel:
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Shamrock Rollers Limited zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Shamrock Rollers Limited?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Shamrock Rollers Limited?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1973
|
||
|
1979
|
||
|
1979
|
||
|
1960
|
||
|
1984
|
||
|
1985
|
||
|
1995
|
||
|
1995
|
||
|
2001
|
||
|
2005
|
||
|
2006
|
||
|
2006
|
||
|
2007
|
||
|
1990
|
||
|
2010
|
||
|
2011
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Shamrock Rollers Limited?
Het hoofdkantoor van Shamrock Rollers Limited is gevestigd op Murrough Rahan 679220.
Wat is de website van Shamrock Rollers Limited?
Shamrock Rollers Limited's website is www.shamrockrollers.com.
In welk jaar werd Shamrock Rollers Limited opgericht?
Shamrock Rollers Limited werd opgericht in 2001.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie