Trooli Thistle Limited Kredietrapport
Trooli Thistle Limited
opereert binnen de Andere telecommunicatieactiviteiten industrie.
Het werd opgenomen op 2021.
Het hoofdkantoor is gevestigd te 18 Kings Hill Avenue Kings Hill West Malling ME19.
Het ondernemingsnummer voor Trooli Thistle Limited is 13361697,
met safe nummer UK19131167.
Bekijk nu gratis een volledig kredietrapport over Trooli Thistle Limited.
Bekijk het volledige rapport
Bedrijfsgegevens
Bedrijfsnaam:
Trooli Thistle Limited
Bedrijfsadres:
18 Kings Hill Avenue Kings Hill West Malling ME19
Datum van oprichting:
2021
Ondernemingsnummer:
13361697
Safe Nummer:
UK19131167
BTW:
GBGB381446684
Bedrijfstype:
Naamloze vennootschap
SIC / NACE:
61900, Andere telecommunicatieactiviteiten
Status:
Analyse van het betaalgedrag:
Kredietscore:
Kredietlimiet:
Medewerkers:
Sectorbenchmark
Hoe verhoudt Trooli Thistle Limited zich tot de gemiddelden binnen zijn bedrijfstak.
Vergelijking van de gemiddelde kredietscore in de sector
Vergelijking van de gemiddelde kredietlimiet in de sector
Meer informatie over de ratings
De belangrijkste kredietkengetallen die hierboven worden beschreven, worden gecreëerd door :naam binnen zijn sector te beoordelen.
Wil je zaken doen met Trooli Thistle Limited?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Financiële Data
Laatste neerleggingen (2024)
Wil je meer weten over Trooli Thistle Limited?
Bekijk vandaag nog het gratis en volledige kredietrapport van de onderneming.
Samenvatting bestuurders/aandeelhouders
Huidige bestuurders
hid
Huidige secretarissen
hid
Vorige directeuren/secretarissen
hid
Persoon/personen met aanzienlijke zeggenschap
hid
Wilt u meer informatie over :naam Bestuurders en Aandeelhouders?
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Naam
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Geboortedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Laatste adres
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Zip code
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Functie
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationaliteit
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Huidige benoemingen
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Afspraak Datum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Beroep
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Naam | Valuta | Aandeel Count | Aandeel Type | Nominale waarde | % van het aantal aandelen |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Bedrijfsscore:
Bedrijfslimiet:
Datum scorewijziging:
Datum grenswijziging:
Internationale scores
| Internationale score | Omschrijving |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Aanvullende scores en indicatoren
Geschatte omzet
Augur Score
Graydon Score
Kans op wanbetaling
| Score | Probability of Default | Omschrijving |
|---|---|---|
| 71-100 |
0.00% - 0.24%
|
Very Low Risk
|
| 51-70 |
0.25% - 0.83%
|
Low Risk
|
| 30-50 |
0.84% - 3.02%
|
Medium Risk
|
| 0-29 |
3.03% - 99.9%
|
High Risk
|
| Not Scored |
No POD
|
Not Ranked
|
| Bedrijf | ||
|---|---|---|
|
1877
|
||
|
1929
|
||
|
1949
|
||
|
1985
|
||
|
2013
|
||
|
1998
|
||
|
2015
|
||
|
2011
|
||
|
2018
|
||
|
2013
|
||
|
2006
|
||
|
2011
|
||
|
2002
|
||
|
2010
|
||
|
2005
|
||
|
2017
|
Vaak gestelde vragen
Waar is het hoofdkwartier van Trooli Thistle Limited?
Het hoofdkantoor van Trooli Thistle Limited is gevestigd op 18 Kings Hill Avenue Kings Hill West Malling ME19.
Wat is de sector van Trooli Thistle Limited?
Trooli Thistle Limited zit in de sector van Andere telecommunicatieactiviteiten.
In welk jaar werd Trooli Thistle Limited opgericht?
Trooli Thistle Limited werd opgericht in 2021.
Wat is het btw-nummer van Trooli Thistle Limited?
Het BTW-nummer van Trooli Thistle Limited is :btw.
Groot, klein, wereldwijd en local: ontdek waarom bedrijven voor GraydonCreditsafe kiezen.
Wenst u een ander bedrijf te vergelijken en te benchmarken?
AML Compliance Data
Vereenvoudiging uw Customer Due Diligence en de compliance-screening met een alles-in-één-platform
AML Compliance Data
Bedrijfsdata API Integratie
Wij leveren en integreren de data die u nodig heeft voor uw oplossing.
Bedrijfsdata API Integratie