Kreditupplysning Iulia Games S.r.l.s.
Iulia Games S.r.l.s.
är verksamt inom branschen Operation of coin-operated or token-operated non-money-winning amusement machines.
Företaget grundades 2016.
Deras huvudkontor ligger på Via Kennedy 7/9 Corteolona E Genzone Lombardia 27014.
Iulia Games S.r.l.s. tillhör safenummer IT08743657
Få en fullständig kreditupplysning på Iulia Games S.r.l.s. – kostnadsfritt.
Gratis rapport
Detaljer
Företagsnamn:
Iulia Games S.r.l.s.
Adress:
Via Kennedy 7/9 Corteolona E Genzone Lombardia 27014
Grundades:
2016
Company Number:
IT08743657
Momsregistrering:
02650580182
Risk för konkurs:
Revisorskommentar:
Styrelseförändring:
Bolagsform:
Simplified Limited Liability Company
Bransch:
Kreditvärdighet:
Anmärkningar:
Rating:
Kreditlimit:
Anställda:
Branschgenomsnitt
Hur presterar Iulia Games S.r.l.s. i riskbedömning jämfört med liknande företag inom samma bransch?
Omsättningstillgångar
000.000.000
Bruttovinst
-9.515 EUR
Nuvarande skuldkvot
-1
Mer information om kreditbarometern
Denna kreditbarometer är framtagen genom att jämföra Iulia Games S.r.l.s. med liknande företag inom samma bransch. För mer information, prova vår kreditupplysningstjänst utan kostnad.
Vill du låsa upp kredit- och affärsinformation på Iulia Games S.r.l.s.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
| Datum | Totalt utestående belopp (SEK) |
|---|---|
|
(Senast) 2026-06-01
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Finansiell information
Senaste bokslut (2019)
Vill du veta mer om Iulia Games S.r.l.s.?
Få en gratis kreditupplysning inkluderat rating, limit, styrelse, betalningsanmärkningar, skulder, bokslut och mycket mer.
Styrelse och ägare
Nuvarande styrelse
hid
Firmatecknare
hid
Styrelsehistorik
hid
Verklig huvudman
hid
Lås upp mer information om företrädarna för Iulia Games S.r.l.s..
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Titel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Namn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Födelsedatum
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adress
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Roll
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nationalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Bolagsengagemang
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tillträde
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funktion
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Namn | Valuta | Ägarandel | Ägartyp | Värde | % av ägarandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Ratingförklaring
| Internationell rating | Beskrivning |
|---|---|
| A |
Mycket låg risk
|
| B |
Låg risk
|
| C |
Medel risk
|
| D |
Hög risk
|
| E |
Ingen ratingberäkning
|
Newly Incorporated
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 51-100 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 1-29 |
Varning - Hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Internationell rating - förklaring
| Rating | Beskrivning |
|---|---|
| 71-100 |
Mycket låg risk
|
| 51-70 |
Låg risk
|
| 30-50 |
Medel risk
|
| 21-29 |
Hög risk
|
| 1-20 |
Mycket hög risk
|
| 0 |
Ingen ratingberäkning
|
Ytterligare rating och indikatorer
Finansiell styrka
Beräknad omsättning
Augur Score
Graydon Score
| Företag | ||
|---|---|---|
|
2007
|
||
|
2012
|
||
|
2010
|
||
|
2007
|
||
|
2007
|
||
|
2011
|
||
|
2012
|
||
|
1983
|
||
|
2001
|
||
|
2018
|
||
|
2002
|
||
|
2016
|
||
|
2004
|
||
|
2014
|
||
|
2002
|
||
|
1978
|
Vanliga frågor och svar
Vart har Iulia Games S.r.l.s. sitt huvudkontor?
Iulia Games S.r.l.s.'s huvudkontor ligger på Via Kennedy 7/9 Corteolona E Genzone Lombardia 27014.
Vilket år registrerades Iulia Games S.r.l.s.?
Iulia Games S.r.l.s. registrerades 2016.
What is Iulia Games S.r.l.s.'s VAT number?
Iulia Games S.r.l.s.'s VAT number is 02650580182.
Vill du jämföra med ett annat företag?
Kreditupplysningar i utlandet
Creditsafe ger dig tillgång till internationell kredit- och affärsdata online eller via API.
Kreditupplysningar i utlandet
KYC & AML Compliance
Säkrare affärer och effektiva bakgrundskontroller med vår Compliance Screening.
KYC & AML Compliance