Kredittsjekk på Abalone Tt Pau
Abalone Tt Pau
er aktiv innen bransjen Midlertidig ansettelsesbyråvirksomhet.
Selskapet ble grunnlagt 2014.
Deres hovedkontor er lokalisert på 3 Route De Bayonne Billere Nouvelle-Aquitaine 64140.
Abalone Tt Pau har organisasjonsnummer 803 642 834 00011.
Motta en komplett kredittrapport for Abalone Tt Pau - uten kostnad.
Gratis kredittsjekk
Detaljer
Foretaksnavn:
Abalone Tt Pau
Adresse:
3 Route De Bayonne Billere Nouvelle-Aquitaine 64140
Etablert:
2014
SIRET:
803 642 834 00011
SIREN:
803 642 834
Safe Number:
FR17894044
VAT:
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisjonskommentar:
Bytte av styremedlem:
Selskapsform:
Aksjeselskap
NACE-bransje:
Kredittvurdering:
Betalingsanalyse:
Rating:
Kredittlimit:
Ansatte:
Benchmark for bransjen
Hvordan Abalone Tt Pau ligger an sammenlignet med gjennomsnittet for bransjen.
Mer informasjon om kredittbarometer
Kredittverdiene skissert over utledes ved å gjøre en vurdering av Abalone Tt Pau innenfor sin bransje.
Vil du vite mer om Abalone Tt Pau
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Økonomiske data
Siste resultatregnskap (2024)
Vil du vite mer om Abalone Tt Pau?
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Styre og eiere
Nåværende styre
hid
Firmategnere
hid
Styrehistorikk
hid
Reell eier
hid
Få mer informasjon om representantene for Abalone Tt Pau.
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Eierandel | Eiertype | Verdi | % av eierandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Score | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Score | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Foretak | ||
|---|---|---|
|
2015
|
||
|
2015
|
||
|
1975
|
||
|
1985
|
||
|
2005
|
||
|
2000
|
||
|
2006
|
||
|
1995
|
||
|
2019
|
||
|
2017
|
||
|
2021
|
||
|
2007
|
||
|
2014
|
||
|
2015
|
||
|
2009
|
||
|
2012
|
Vanlige spørsmål
Hvor er hovedkontoret til Abalone Tt Pau?
Abalone Tt Pau's hovedkontor er lokalisert på 3 Route De Bayonne Billere Nouvelle-Aquitaine 64140.
I hvilket år ble Abalone Tt Pau etablert?
Abalone Tt Pau ble etablert i 2014.
Vil du sammenligne og benchmarke et annet foretak?
Internasjonale opplysninger
Tilgang til internasjonale kreditt- og forretningsdata online eller via API
Internasjonale opplysninger