Kredittsjekk på Bingo Baccara Srl
Bingo Baccara Srl
er aktiv innen bransjen Other gambling and betting activities.
Selskapet ble grunnlagt 2001.
Deres hovedkontor er lokalisert på Via Provinciale Felisio 108 Lugo Emilia Romagna 48022.
Bingo Baccara Srl har safenummer IT03427600.
Motta en komplett kredittrapport for Bingo Baccara Srl - uten kostnad.
Gratis kredittsjekk
Detaljer
Foretaksnavn:
Bingo Baccara Srl
Adresse:
Via Provinciale Felisio 108 Lugo Emilia Romagna 48022
Etablert:
2001
Company Number:
IT03427600
VAT:
02041210390
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisjonskommentar:
Bytte av styremedlem:
Selskapsform:
Aksjeselskap
NACE-bransje:
Kredittvurdering:
Betalingsanalyse:
Rating:
Kredittlimit:
Ansatte:
Benchmark for bransjen
Hvordan Bingo Baccara Srl ligger an sammenlignet med gjennomsnittet for bransjen.
Likviditetsgrad
4
Resultat før skatt
1.877 EUR
Nåværende gjeldsgrad
000.000.000
Mer informasjon om kredittbarometer
Kredittverdiene skissert over utledes ved å gjøre en vurdering av Bingo Baccara Srl innenfor sin bransje.
Vil du vite mer om Bingo Baccara Srl
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Økonomiske data
Siste resultatregnskap (2024)
Vil du vite mer om Bingo Baccara Srl?
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Styre og eiere
Nåværende styre
hid
Firmategnere
hid
Styrehistorikk
hid
Reell eier
hid
Få mer informasjon om representantene for Bingo Baccara Srl.
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Eierandel | Eiertype | Verdi | % av eierandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Score | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Score | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Foretak | ||
|---|---|---|
|
2010
|
||
|
2007
|
||
|
1976
|
||
|
2009
|
||
|
2008
|
||
|
1997
|
||
|
1906
|
||
|
2017
|
||
|
1999
|
||
|
2012
|
||
|
2009
|
||
|
1999
|
||
|
2018
|
||
|
2008
|
||
|
2015
|
||
|
2018
|
Vanlige spørsmål
Hvor er hovedkontoret til Bingo Baccara Srl?
Bingo Baccara Srl's hovedkontor er lokalisert på Via Provinciale Felisio 108 Lugo Emilia Romagna 48022.
I hvilket år ble Bingo Baccara Srl etablert?
Bingo Baccara Srl ble etablert i 2001.
What is Bingo Baccara Srl's VAT number?
Bingo Baccara Srl's VAT number is 02041210390.
Vil du sammenligne og benchmarke et annet foretak?
Internasjonale opplysninger
Tilgang til internasjonale kreditt- og forretningsdata online eller via API
Internasjonale opplysninger