Kredittsjekk på Integra Servizi Srl
Integra Servizi Srl
er aktiv innen bransjen Installation of lighting and photovoltaic systems on buildings.
Selskapet ble grunnlagt 2015.
Deres hovedkontor er lokalisert på Via Dell'industria 12 Montegalda Veneto 36047.
Integra Servizi Srl har safenummer IT15102318.
Motta en komplett kredittrapport for Integra Servizi Srl - uten kostnad.
Gratis kredittsjekk
Detaljer
Foretaksnavn:
Integra Servizi Srl
Adresse:
Via Dell'industria 12 Montegalda Veneto 36047
Etablert:
2015
Company Number:
IT15102318
VAT:
04898880283
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisjonskommentar:
Bytte av styremedlem:
Selskapsform:
Aksjeselskap
NACE-bransje:
Kredittvurdering:
Betalingsanalyse:
Rating:
Kredittlimit:
Ansatte:
Benchmark for bransjen
Hvordan Integra Servizi Srl ligger an sammenlignet med gjennomsnittet for bransjen.
Likviditetsgrad
2
Resultat før skatt
632.145 EUR
Nåværende gjeldsgrad
000.000.000
Mer informasjon om kredittbarometer
Kredittverdiene skissert over utledes ved å gjøre en vurdering av Integra Servizi Srl innenfor sin bransje.
Vil du vite mer om Integra Servizi Srl
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Økonomiske data
Siste resultatregnskap (2024)
Vil du vite mer om Integra Servizi Srl?
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Styre og eiere
Nåværende styre
hid
Firmategnere
hid
Styrehistorikk
hid
Reell eier
hid
Få mer informasjon om representantene for Integra Servizi Srl.
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Eierandel | Eiertype | Verdi | % av eierandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Score | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Score | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Foretak | ||
|---|---|---|
|
2000
|
||
|
2011
|
||
|
2010
|
||
|
1989
|
||
|
1985
|
||
|
2001
|
||
|
2008
|
||
|
2006
|
||
|
2005
|
||
|
2006
|
||
|
2008
|
||
|
2011
|
||
|
2012
|
||
|
2002
|
||
|
1993
|
||
|
1990
|
Vanlige spørsmål
Hvor er hovedkontoret til Integra Servizi Srl?
Integra Servizi Srl's hovedkontor er lokalisert på Via Dell'industria 12 Montegalda Veneto 36047.
Hva er Integra Servizi Srl's nettsted?
Integra Servizi Srl's nettsted er http://www.integraservizi.net/.
I hvilket år ble Integra Servizi Srl etablert?
Integra Servizi Srl ble etablert i 2015.
What is Integra Servizi Srl's VAT number?
Integra Servizi Srl's VAT number is 04898880283.
Vil du sammenligne og benchmarke et annet foretak?
Internasjonale opplysninger
Tilgang til internasjonale kreditt- og forretningsdata online eller via API
Internasjonale opplysninger