Kredittsjekk på Tix Holding B.V.
Tix Holding B.V.
er aktiv innen bransjen Activities of holding companies.
Selskapet ble grunnlagt 2011.
Deres hovedkontor er lokalisert på Ceresstraat 15 A2, 4811 CA, Breda.
Tix Holding B.V. har organisasjonsnummer 52300943.
Motta en komplett kredittrapport for Tix Holding B.V. - uten kostnad.
Gratis kredittsjekk
Detaljer
Foretaksnavn:
Tix Holding B.V.
Adresse:
Ceresstraat 15 A2, 4811 CA, Breda
Etablert:
2011
KVK Number:
52300943
Safe Number:
NL02821801
VAT:
NL850384138B01
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisjonskommentar:
Bytte av styremedlem:
Selskapsform:
Aksjeselskap
NACE-bransje:
64210, Activities of holding companies
Kredittvurdering:
Betalingsanalyse:
Rating:
Kredittlimit:
Ansatte:
Benchmark for bransjen
Hvordan Tix Holding B.V. ligger an sammenlignet med gjennomsnittet for bransjen.
Mer informasjon om kredittbarometer
Kredittverdiene skissert over utledes ved å gjøre en vurdering av Tix Holding B.V. innenfor sin bransje.
Vil du vite mer om Tix Holding B.V.
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Økonomiske data
Vil du vite mer om Tix Holding B.V.?
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Styre og eiere
Nåværende styre
hid
Firmategnere
hid
Styrehistorikk
hid
Reell eier
hid
Få mer informasjon om representantene for Tix Holding B.V..
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Eierandel | Eiertype | Verdi | % av eierandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Score | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Score | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Foretak | ||
|---|---|---|
|
1750
|
||
|
1985
|
||
|
1989
|
||
|
1995
|
||
|
1984
|
||
|
1877
|
||
|
1909
|
||
|
1984
|
||
|
1915
|
||
|
1987
|
||
|
1932
|
||
|
1995
|
||
|
1982
|
||
|
1990
|
||
|
1969
|
||
|
1977
|
Vanlige spørsmål
Hvor er hovedkontoret til Tix Holding B.V.?
Tix Holding B.V.'s hovedkontor er lokalisert på Ceresstraat 15 A2, 4811 CA, Breda.
Hvilken bransje tilhører Tix Holding B.V.?
Tix Holding B.V. er i bransjen Activities of holding companies.
I hvilket år ble Tix Holding B.V. etablert?
Tix Holding B.V. ble etablert i 2011.
What is Tix Holding B.V.'s VAT number?
Tix Holding B.V.'s VAT number is NL850384138B01.
Vil du sammenligne og benchmarke et annet foretak?
Internasjonale opplysninger
Tilgang til internasjonale kreditt- og forretningsdata online eller via API
Internasjonale opplysninger