Kredittsjekk på Upnova Group S.r.l.
Upnova Group S.r.l.
er aktiv innen bransjen Computer programming activities.
Selskapet ble grunnlagt 2022.
Deres hovedkontor er lokalisert på Via Ex S.s.604 Per Alberobello 26 Z.i. Noci Puglia 70015.
Upnova Group S.r.l. har safenummer IT19978545.
Motta en komplett kredittrapport for Upnova Group S.r.l. - uten kostnad.
Gratis kredittsjekk
Detaljer
Foretaksnavn:
Upnova Group S.r.l.
Adresse:
Via Ex S.s.604 Per Alberobello 26 Z.i. Noci Puglia 70015
Etablert:
2022
Company Number:
IT19978545
VAT:
08702030720
Telefonnummer:
Risikoprognose:
Revisjonskommentar:
Bytte av styremedlem:
Selskapsform:
Aksjeselskap
NACE-bransje:
Kredittvurdering:
Betalingsanalyse:
Rating:
Kredittlimit:
Ansatte:
Benchmark for bransjen
Hvordan Upnova Group S.r.l. ligger an sammenlignet med gjennomsnittet for bransjen.
Likviditetsgrad
16
Resultat før skatt
474.832 EUR
Nåværende gjeldsgrad
000.000.000
Mer informasjon om kredittbarometer
Kredittverdiene skissert over utledes ved å gjøre en vurdering av Upnova Group S.r.l. innenfor sin bransje.
Vil du vite mer om Upnova Group S.r.l.
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Økonomiske data
Siste resultatregnskap (2024)
Vil du vite mer om Upnova Group S.r.l.?
Motta en komplett kredittrapport inkludert score, limit, betalingsanmerkninger, roller, kunngjøringer og årsregnskap.
Styre og eiere
Nåværende styre
hid
Firmategnere
hid
Styrehistorikk
hid
Reell eier
hid
Få mer informasjon om representantene for Upnova Group S.r.l..
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tittel
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Navn
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Fødselsdato
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Adresse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Postnummer
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Rolle
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Nasjonalitet
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Næringsinteresser
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Tiltredelse
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
Funksjon
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
| Navn | Valuta | Eierandel | Eiertype | Verdi | % av eierandel |
|---|---|---|---|---|---|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
hidden.hidden.hidden.hidden.hidden
|
Score Change Date:
Limit Change Date:
Financials Filed / Established
| International Score | Description |
|---|---|
| A |
Very Low Risk
|
| B |
Low risk
|
| C |
Moderate Risk
|
| D |
High Risk
|
| E |
Not Scored
|
Newly Incorporated
| Score | Description |
|---|---|
| 51-100 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 1-29 |
Caution - High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
International Score Explanation
| Score | Description |
|---|---|
| 71-100 |
Very Low Risk
|
| 51-70 |
Low risk
|
| 30-50 |
Moderate Risk
|
| 21-29 |
High Risk
|
| 1-20 |
Very High Risk
|
| 0 |
Not Scored
|
Additional Scores & Indicators
Financial Strength
Estimated Turnover
Augur Score
Graydon Score
| Foretak | ||
|---|---|---|
|
2000
|
||
|
1987
|
||
|
1988
|
||
|
2005
|
||
|
1988
|
||
|
1994
|
||
|
1996
|
||
|
2011
|
||
|
1997
|
||
|
1997
|
||
|
1989
|
||
|
2004
|
||
|
2006
|
||
|
2000
|
||
|
1999
|
||
|
2000
|
Vanlige spørsmål
Hvor er hovedkontoret til Upnova Group S.r.l.?
Upnova Group S.r.l.'s hovedkontor er lokalisert på Via Ex S.s.604 Per Alberobello 26 Z.i. Noci Puglia 70015.
Hva er Upnova Group S.r.l.'s nettsted?
Upnova Group S.r.l.'s nettsted er https://archiviasolutionsrl.it/.
I hvilket år ble Upnova Group S.r.l. etablert?
Upnova Group S.r.l. ble etablert i 2022.
What is Upnova Group S.r.l.'s VAT number?
Upnova Group S.r.l.'s VAT number is 08702030720.
Vil du sammenligne og benchmarke et annet foretak?
Internasjonale opplysninger
Tilgang til internasjonale kreditt- og forretningsdata online eller via API
Internasjonale opplysninger